Ana sayfa

Senyu Package Co., Ltd fabrika üretim hattı

Sertifika
Çin Senyu Package Co., Ltd Sertifikalar
Çin Senyu Package Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Saat kutuları ve çanta takım elbise sipariş ettim. Satış danışmanımız Catherine, harika bir iş çıkardı, boyutlardan ve renklerden gerçek tasarıma kadar tüm ince detaylarda bana yardımcı oldu. Bu şirket yüksek recommond istiyorsunuz. Onlar çok kaliteli ve çalışmak için harika satış ekibimiz var.

—— Morgan Cox

Harika görünüyorlar, sadece istediğimiz gibi. Ve satış ekibi çok harika.

—— Luke Storey

Çok iyi iletişim ve Pantone örnek kutularının kalitesi şaşırtıcı. Teşekkür ederim ve harika iş ilişkimizi dört gözle bekliyoruz.

—— Omar Bahadur

Örnek hızla geldi ve servis mükemmel.

—— Simone Costa

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Senyu ambalaj oluşturma, yönetme, üretme ve dağıtma konusunda uzmandır. Biz sadece malzeme tedarikçisi değil, aynı zamanda müşterilerimizin en yaratıcı ambalajı tasarlamasına, geliştirmesine ve üretmesine yardımcı olan bir “çözüm” uzmanıyız. Farklı ambalaj türleri için 4 üretim hattımız var. Fabrikamızda yapılan ambalaj, ürününüzün tüketicinin kafasını çevirerek raftan alışveriş sepetine dönüştürmesini sağlayacaktır.

 • OEM / ODM
  Perakende ambalaj konusunda Senyu, toplam çözüm ortağınızdır. Eleştirel konsept tasarımından imalat, montaj ve dağıtıma kadar her şeyi kapsarız. Üstün bir ürün elde etmek için en uygun malzeme ve işlemleri kullanarak temiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Hepsinden iyisi, hızlı ve verimliyiz. Uzmanlığımızı birçok farklı sektöre uygulayarak çok çeşitli ürünler için ambalaj çözümleri tasarlayıp üretiyoruz.

 • Ar-Ge
  Neden Çin'de Bir Toplam Çözüm Paketleme Fabrikası ile çalışmak?

  Giderek daha fazla şirket, ambalaj ihtiyaçlarına tam bir çözüm bulmanın faydalarını görüyor. Ürün ambalajı oluşturmanız gerektiğinde, birden fazla satıcıyla çalışma veya hepsini yapan bir şirket seçme seçeneği vardır. Toplam bir çözüm paketleme fabrikası, sizin için paketleme maliyetinden tasarruf etmek için konsept tasarımı, örnekleme, mühendislik, test, renk yönetimi, üretim, montaj ve dağıtım işleyebilir. İşte birlikte çalıştığımız bazı şirketler:

İletişim bilgileri
Senyu Package Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Danny Lee

Tel: 15928807720

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!