Ana sayfa

Senyu Package Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili
Shenzhen, Çin bulunan 2002 yılında kurulan Senyu Package Co, Ltd , ambalaj tasarımından dağıtımına verimli iletişim ile içtenlikle hizmet vermeyi taahhüt eder. Personelimiz en önemli asetlerimizdir, her zaman yetenekli işçilik ve eşsiz müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için eşsiz yenilikler tutmak.

Senyu, ürünleriniz için daha güzel ve pratik ambalajlar yapmak için ürün tedarikçilerinizle birlikte çalışabilir. Yüksek kaliteli kartvizitlerden özelleştirilmiş kutulara, kitaplara, kataloglara ve PDQ'lara kadar ofset baskı ruhları sunuyoruz. Vb. Ve yüksek kaliteli dijital baskı örnekleri seri üretim öncesi zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Atölyemiz ve Tesislerimiz

Senyu dört el yapımı üretim hatları ve diğer makine üretim hatları var. Ünlü markalar 4 takım otomatik kalıp kesme makinesi, 1 takım CTP makinesi, 2 takım flut laminasyon makinesi, 2 takım baskı makinesi, 1 takım V-line kesme makinesi, 1 takım kağıt kesme makinesi ... vb. Tüm işçiler sizin için üretim süresini sağlamak için çok doğru ve etkili bir şekilde çalışmaktadır.

Baskı Teknolojisi

Parlak / mat laminasyon, şerit / altın folyo damgalama gibi çeşitli yüzey kaplamaları; UV kaplama, kabartmalı ve debossed etkisi ... ambalajınızın daha güzel olmasına yardımcı olur. Kuşe kağıt, kraft kağıdı, özel dokulu kağıt ve parçalanabilir kancalar gibi farklı malzemeler ambalajınızı daha eşsiz kılar.

Üretim akışı

Senyu fabrika kalitesini kontrol etmek için tüm üretim akışını denetleyecektir. Tasarımdan nakliyeye, ürünlerinize yüksek önem vereceğiz. Bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz, üretimimizi kontrol etmek için size göstereceğiz.

Sertifikalarımız

Senyu, kullandığımız tüm malzemelerin SGS testlerinden geçtiğine söz veriyor ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi standartlarına kesinlikle uyuyoruz. Biz de% 100 parçalanabilir malzeme sağlıyoruz. Senyu, ürünlerimizin ambalajı için en iyi ve uygun malzemeleri seçecektir.

Sizinle işbirliği arıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Özel Tasarım Ambalajında ​​18 Yıllık Deneyim

2002 - Shenzhen Senyu Packaging Co., Ltd. kuruldu, özel tasarım kağıt kutusu, çıkartmalar, kabarcıklar ve kullanım kılavuzları üretmeye başladı

2005 - Pazarın genişlemesi olarak iki üretim hattının eklenmesi

2010 - Çin'de KATE SPADE acentesi Walmart ile çalışma

2013 - Müşterilerimizin baskı renklerini, malzemelerini, tutkal kalitesini ve diğer gereksinimlerini kontrol etmek ve kontrol etmek için şirket içi test laboratuvarı ekleme

2015 - Uluslararası Ticaret Bölümü Düzenleme

2017 - Rusya'nın ünlü cep telefonu markası Yota Phone için ambalaj sağlanması

2018 - HK fuarına katılma

2019 - Fabrikayı geniş alana taşımak ve el yapımı kutular için yeni üretim hatları ve ekipmanları eklemek

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : Senyu

No. Çalışanları : 101~150

Yıllık satış : >100 million

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Senyu Package Co., Ltd Sertifikalar Çin Senyu Package Co., Ltd Sertifikalar Çin Senyu Package Co., Ltd Sertifikalar Çin Senyu Package Co., Ltd Sertifikalar

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!